052-2933025

כיצד שיטת רבדים סייעה לאנשים רבים תוכלו לראות במספר סיפורי ההצלחה הבאים:

בשנים הרבות בהן השיטה פותחה ועובדת בהצלחה רבה, עברו במרכז הלמידה של רבדים תלמידים שונים - ילדים, בני נוער ומבוגרים, כאשר המבוגר שבהם היה מעל גיל 70 (מה שמראה שאין מגבלת גיל לרצון לשנות וללמוד). מובאים להלן סיפורים אמיתיים של תלמידים, כאשר הפרטים שונו לצרכי שמירה על סודיות וצנעת הפרט.

חוסר ביטחון עצמי? לא, רק חוסר בידע תחבירי אמפליציסטי
ילד ש"זינק" תוך תקופה קצרה - האמת, גם בכל שיעור הילד הזה ואני... זינקנו, פשוטו כמשמעו, מכיון שהשיעורים כללו משחקים סוערים עם בלון. מה הקשר, מה זה ידע אמפליציסטי ומהי חשיבותו לתפקוד חברתי ולביטוי האיכויות של הילד - במכתב שלפניכם.
לקות מרחב ואלימות - למה הילד הטוב הזה נהיה פתאום אלים?
האלימות שאני יכול להתמודד אִתּהּ ולהפחיתה עד היעלמותה המוחלטת הִנָּה כזו הנובעת מהגורמים הבאים: חווית שונות שלילית ותחושת חוסר מוּבָנוּת מצד הסביבה, לקות למידה בלתי מטופלת (בעיקר לקות מרחב) וחוסר מוּדָעוּת.
תהליך עבודה עם ילדה שהתקשתה בהבנת הנקרא
מכתב ששלחתי לצוות המורים בבי"ס יסודי מסוים, לגבי תלמידה מאותו בי"ס, שלמדה אצלי. לאורך התהליך הלימודי הילדה חוותה שיפור במתמטיקה, בהבנת הנקרא, וגם מבחינת היחס שלה ללימודים, ואף לעצמה ולחיים בכלל.
ילדה שכולם התייאשו ממנה
סיכום מפגש ראשון - אבחון בשיטה שלי - עם ילדה שהיו לה בעיות חברתיות ולימודיות קשות עד כדי חוסר תפקוד מוחלט.
תכנית לימוד קריאה עבור ילד בכיתה א
מכתב ששלחתי לצוות המורים בבי"ס יסודי מסוים - תיאור מהלכו של שיעור שקיימתי עם ילד שלא הצליח ללמוד לקרוא, ותכנית עבודה שהצעתי על סמך שיעור זה. במכתב מוזכרת בעיה בתפיסת המרחב והפחתת אלימות - הרחבה בעניין זה תופיע בקרוב.
תהליך עבודה עם ילד שהיה במצב של חוסר אונים בכיתה
דו"ח שכתבתי להורים לאחר תהליך עבודה שעשיתי עם בנם (דני - שם בדוי), תהליך שנמשך כמה חודשים.
חדש באתר
22/3: הסוג החדש של היופי הזה בפסטיבל שייח אברק בטבעון

המופע המיוחד והמרתק של ליאור דגן בפסטיבל שייח' אברק בקריית טבעון ביום חמישי בערב בשעה 18:00 באודיטוריום במרכז ההנצחה בקריית טבעון. שילוב קטעי highlights משני מופעים של ליאור דגן: "זמן להתחיל לחיות" ו"הנחש והחלומות". שירה מדוברת, story-telling, הרבה הומור ורגש. הכניסה חופשית.

לפרטים לחצו כאן
31/3: ליאור דגן בערב הקונספט "החירות לומר" בחיפה

במוצאי שבת, יום אחרי ליל הסדר, בקפה היינה חיפה, תושק סדרת ערבי הקונספט בהפקת איריס סמליאן - אירוע חודשי מרתק שבו יופיעו משוררים, סופרים ומוסיקאים רעננים ואיכותיים, שנבחרו בקפידה. בערב הראשון, היצירות תהיינה סביב נושא החירות. ליאור דגן יופיע ביצירותיו ובפינה קבועה קצרה (ומרתקת!) על הנושא בספרות ובשירה הישראלית והעולמית. 

לפרטים לחצו כאן
שלח לי דואר